بازسازی و طراحی داخلی کافی شاپ

در طراحی این کافی شاپ کوچک از لوازم و اشیا دکوراتیو زیادی استفاده شده است. محوطه این بنا بسیار کوچک است و کمتر از 100 متر مربع می باشد. فضایی کوچک اما زیبا که با بودجه ای مناسب ساخته شده است. در زیر عکس هایی از قبل و بعد دکوراسیون کافی شاپ خواهیم دید. استفاده از متریال خلاقانه در طراحی و چیدمان این کافه بسیار جالب توجه است و باید گفت که این سبک چیدمان کسب و کارهای کوچک را به یک تجارت جهانی تبدیل خواهد کرد.
کافه ای که در عکس ها خواهید دید یک مغازه کوچک است که نمای ساختمان آن بسیار کم عرض است و طراحان باید با هزینه ای متناسب آن را به مکانی شیک و دلخواه برای افراد مختلف با ذائقه های متفاوت تبدیل کنند. در طراحی این مکان از وسایل بازیافتی و قفسه های کتاب که به رنگ مسی در آمده اند استفاده شده تا فضا را تبدیل به محیطی سرشار از رمز و راز تبدیل نماید.

نمایی از قبل از طراحی

designsponge-ba-9-27-toni-before2arianparax

عکسی از نمای فروشگاه بعد از چیدمان جدید

نمای فروشگاه

آنچه که قبل و بعد از طراحی داخلی کافی شاپ دیده می شود.

designsponge-ba-9-27-toni-beforearianparax

designsponge-ba-9-27-toni-before3arianparax

دکور کافی شاپ

کافی شاپ با چوب

دیزاین کافی شاپ
زمان استفاده شده برای این چیدمان: حدود 8 هفته برای طراحی داخلی کافی شاپ مورد نیاز است به علاوه سه هفته ای که برای بازسازی ساختمان زمان صرف شده است.
بودجه موردنیاز: حدود 30000 دلار اس
ترالیا در اختیار بوده که برای سیستم سرمایش،یخچال،کف کافی شاپ استفاده شده است.
مراحل اولیه: ابتدا یک لوگو برای کافی شاپ طراحی شده است.طراحی این لوگو به نحوی بوده که به مشتریان احساس آرامش و دلخواه بودن فضا را القا می نماید. این لوگو می بایست تاثیر گذاری زیادی روی مشتری داشته تا بتوان در آینده به تبدیل آن به یک برند جهانی امیدوار بود.
چون هزینه در این طراحی داخلی یک عامل محدود کننده بود پس باید از راه حل های هوشمندانه در دیزاین کافی شاپ بهره می بردیم تا میزان تاثیر گذاری و جلب نظر مشتری ها بالا برود. استفاده از کاشی های رنگ روشن ونورپردازی به این موضوع کمک می کند. استفاده از وسایل بازیافتی و دور ریختنی با این که زمان انجام کار را افزایش داد اما در هزینه ها صرفه جویی قابل توجهی را به همراه داشت.در زیر عکس هایی از این کافی شاپ می بینید: منبع: دکوراسیون کافی شاپ

کافی شاپ

تابلو کافی شاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *