طراحی دکوراسیون محیط کار زیبا و کاربردی

“فضای زیبا و کاربردی با طراحی دکوراسیون محیط کار”

تفاوتی ندارد مساحت خانه یا محیط زندگی شما چقدر باشد، در هر شرایطی می توانید یک دفتر کار در خانه برای خود بسازید. اگر به چنین اتاقی احتیاج دارید، ما راهکارهایی برای طراحی دفتر کار داریم که طراحی دکوراسیون محیط کار را کاربردی و جذاب می کند.
مساحت فضایی که دارید را محاسبه کنید و اندازه میز مورد نظر را تعیین کنید. می تواند یک میز بزرگ، کوچک یا یک قفسه تاشوی کشویی باشد که به عنوان میز هم استفاده می شود، تا زمانی که در محیط زندگی شما اختلالی ایجاد نکند قابل قبول است.

طراحی دفتر کار
اگر کشوی دراور ندارید، یک تخته بالای دو قفسه کابینتی نصب کنید و برای خود یک میز کار بسازید.
استفاده از قفسه های شناور دیواری اجازه می دهد میز کار را هر جایی از اتاق قرار دهید، با نصب قفسه ها در ارتفاع بالاتر از میز و روی دیوار فضای بیشتری خواهید داشت که می توانید به عنوان فضایی جداگانه برای کار استفاده کنید.
دکوراسیون دفتر کار تان به محیط انرژی می دهد و آن را تبدیل به فضایی می کند که دوست دارید در آن وقت بگذرانید. این دکوراسیون می تواند رنگ کردن دیوار یا یک قالی روی زمین باشد.
بالای میز کار یک تخته نصب کنید، تخته تشویق، حالات لحظه ای شما، یا نکات مهم. این تخته را با نوشتن مطالبی که به شما انگیزه و انرژی می دهند پر کنید. یا حتی روی آن تقویم، عکس و کارهای روزانه خود را نمایش بدهید.

زیبا سازی محیط کار
با مخفی کردن همه سیم ها و کابل هایی که زیر دست و پا قرار می گیرند، محیط کار خود را تمیز تر و منظم تر کنید. این نمونه ای که در تصویر می بینید با جعبه کفش درست شده.

دیزاین زیباسازی فضای کار

اگر در زمینه کاری خود با حجم زیادی کاغذ و اسناد سر و کار دارید، پوشه های بایگانی خود را در قفسه های عمودی و در دسترس خود بگذارید.

طراحی دکوراسیون محیط کار

صندلی شما باید راحت و استاندارد باشد تا بتوانید چندین ساعت در روز روی آن بنشینید و کار کنید.
نورپردازی مناسب محیط کار را فراموش نکنید. یک صندلی راحت و نور مناسب تاثیر شگفت انگیزی دارند.
محیط کار و میز کارتان را با وسایلی که دوست دارید و به شما انگیزه می دهند تزئین کنید.

منبع: طراحی دفتر کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *