بازسازی و دکوراسیون اتاق نشیمن

“نکاتی در بازسازی و تغییر دکوراسیون اتاق نشیمن”

اغلب ما وارد خانه هایی شدیم که اتاق نشیمن آزاد و بی قید و بندی داشته. امروزه با توجه به شلوغی و پرمشغله بودن زندگی ها، طراحی و دیزاین اتاق های پذیرایی و نشیمن خانه ها نه تنها راحت و صمیمی، بلکه باید طوری باشد که خستگی صاحبخانه و حتی مهمانان او را هم از تن بیرون کند. تصاویری که در زیر می بینید چند طرح و دکوراسیون اتاق نشمین مختلف وجود دارد که شما را دعوت به نشستن و انداختن پاها روی یکدیگر می کنند.
درخواست صاحب این خانه بازسازی خانه و دکوراسیون نشیمن به فضایی ساحلی و غربی تر و نصب تلویزیون دیواری بوده. طراح این دکوراسیون گلچینی از لوازم و منسوجات را برای ایجاد فضای غربی برای پر کردن اتاق نشیمن انتخاب کرده. میز چای و قهوه خوری که با چوبب بازیافت شده تولید شده جای مناسبی برای استراحت پاهاست. یک گلیم پشمی با بافت صاف طاقت رفت و آمد و تردد زیادی را دارد. جنس مبل تک نفره از چرم است. کاناپه راحت و سبز رنگ، تابلوی نقاشی دیواری و کنسول تلویزیون سفید از چوب بلوط هماهنگی نامحسوسیی دارند.

دیزاین اتاق نشیمن1

راز موفقیت دیزاین این اتاق نشیمن تعادل است. تناژها بدون افراط و با فکر و اندیشه تکرار شده اند. قرار دادن گلیم زیر مبل ها و ترکیب چند اثر هنری متفاوت در یک محیط واقعا اتحاد خاصی به این اتاق داده. یکی از رموز کاری طراحان دکوراسیون داخلی این است که سر و ته اسباب را بسته نگه نمی دارند چون معتقدند از صمیمیت فضا کم می کند. مدل قفسه های کتاب تاثیر بزرگی می گذارد. در این فضا همه اسباب و وسایل برداشته شده و بخش های جداگانه ای با المان های متفاوت مثل کتاب های عمودی و افقی، اجسامی مثل گلدان های کوچکک یا کاسه، مجسمه های ایستاده و اشیاء ارگانیک و قاب های کج و ناهموار ایجاد شده، این وسایل با بی نظمی پخش شده و نتیجه آن چیزی غیر از خلاقیت نیست.

قفسه بندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *