روشهایی ساده برای نورپردازی آشپزخانه

ارتقاء روشنایی باعث افزایش قدرت دکوراسیون فضا می شود. می توان برای اضافه کردن روشنایی هنگام بازسازی ساختمان ، از لوسترها استفاده کرد و با یک روش ارزان اما قابل توجه نورپردازی دکوراسیون داخلی را انجام داد به طوری که از حضور در آن لذت ببرید. از این ایده ها به سادگی می توانید الگو بگیرید.

nurpardazi 8• چراغهای نصب شده در زیر کابینت و روشنایی آنها به طور مستقیم، برای روشن کردن کانترها ایده آل هستند. حتی کانترهای طولانی به این روش می توانند به طور کامل و مساوی روشن شوند. این چراغها یا به دیوار متصلند یا به زیر کابینت ها.

nurpardazi 6• این نوع نورپردازی مانند میله های نور LED ، بهترین راه حل برای روشنایی آشپزخانه است. نصب آنها ساده است و می توان آنها را زیر یک ردیف از کابینت ها نصب کرد.

nurpardazi 4

• یکی از سریعترین روش ها برای تنظیمات نور آشپزخانه به سبک مدرن، آویز چراغهایی از سقف ثابت است. در این عکس فرم چراغها با دکوراسیون آشپزخانه و سبک کابینت ها منطبق است.

nurpardazi 5

• استفاده از چراغهای آویزان بر آشپزخانه هایی که مدل جزیره ای هستند و صبحانه را روی کانتر جزیره میل می کنند، بسیار مناسب است. آویز نور نه تنها به سبکی فضا کمک می کند بلکه در این نوع آشپزخانه ها به مدل جزیره ای تاکید بیشتری دارند.

nurpardazi 3

• نصب چراغ های نواری یا طنابی روی سقف، محدوده ی آشپزخانه را تعریف می کند. نصب آنها نیز آسان است و روی سقف نیز زیبایی ایجاد می کند.

nurpardazi 1

نورپردازی

• چراغهای کوچک دیسک مانندی که به دلیل نصب آسان آنها، در هر نقطه که لازم است افزوده می شود می توان در دکورهای آشپزخانه از آنها استفاده کرد. این نورپردازی ها، عمق کابینت ها را نشان می دهد و این سایه روشن ها، جذابیت خاصی می آفرینند.

nurpardazi 7• چراغهای ریلی نوعی آهنگ و ریتم روشنایی خاصی در فضا ایجاد می کنند، نور تنها روی سقف بهترین راه حل نیست، گاهی چراغهای ریلی و ریتمیک، بهترین گزینه است. در سیستم روشنایی سقف، نمی توان هر جا که نیاز است روشن شود، ولی با این روش، هنگام کار هر قسمت از آشپزخانه می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

nurpardazi 2• نمونه هایی از نورپردازی است تاثیر چسشمگیر و غیرمنتظره ای در دکوراسیون داخلی آشپزخانه شما دارند. برای ایجاد چنین فضایی می توان چراغهای لوسترهای قدیمی را با رنگ های دلخواه تعویض کنید وفضا را آنگونه که می خواهید و با سلیقه خودتان، روشن و رمانتیک کنید.

منبع:http://www.arianparax.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *